BodyCamp - obozy kondycyjne

BodyCamp - obozy kondycyjne
Dostępne terminy i ceny:

 • Forma aktywności: Boot Camp
 • Kraje: Polska
 • Wyżywienie: pełne
 • cena: 1 299 PLN

Body Camp - obozy odchudzające i kondycyjne typu Boot Camp

Body Camp to intensywne obozy odchudzające i kondycyjne oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą ilość intensywnych i rożnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Nasze obozy nie są typowymi obozami Boot Camp - są jego modyfikacją, tak, by każdy, bez względu na sprawność fizyczną i kondycję mógł w nich uczestniczyć.

Każdy dzień treningowy obozu odchudzającego i kondycyjnego BodyCamp to 7 godzin ćwiczeń fizycznych. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne wyżywienie (śniadanie, obiag, kolacja i trzy przekąski w ciągu dnia). Wszystkie treningi realizowane są pod okien naszych doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są róźnorodne i obejmują elementy takie, jak cross fit, treningi obwodowe, tabata, nordic walking, gry zespołowe i wiele innych.

Na początek i na koniec obozu dokonujemy ważenia, mierzenia, pomiaru składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiaru tempa przemiany materii i pomiaru wieku metabolicznego.

Po obozie otrzymujesz również rozpisany plan żywieniowy i treningowy do stosowania po obozie.

Obóz odchudzający i kondycyjny BodyCamp to świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów, poprawę kondycji fizycznej i przeżycie niezapomnianej przygody. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz przyjechać na dwa lub trzy obozy odchudzająco - kondycyjne.

Pamietaj! Nasze obozy odchudzające i kondycyjne BodyCamp są dla wszystkich!

Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

Co otrzymujesz?

 • Zróżnicowany plan treningowy dostosowany do każdego uczestnika
 • Pełne, dietetyczne wyżywienie i nielimitowaną wodę mineralną
 • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach z TV i łazienkami
 • Analizę składu ciała, tempa przemiany materii i wieku metabolicznego
 • Profesjonalny plan żywieniowy do stosowania po obozie
 • Stały nadzór trenerów i dietetyków

Co osiągniesz?
 

 • Odchudzanie - Uczestnicy jednego obozu zrzucają średnio 3 kilogramy, a dwóch obozów 5 kilogramów oraz kilka centymetrów w pasie i biodrach. Osoby z większą nadwagą zrzucają podczas dwóch obozów nawet do 10kg! Efekt oczywiście zależy od Twojego zaangażowania.
 • Budowa masy mięśniowej - Nasze obozy są przeznaczone również dla osób, które chcą wzmocnić swoje ciało i odbudować masę mięśniową.
 • Zdrowy kręgosłup - Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zozruszać swoje ciało - nasze obozy są dla Ciebie. Może to być początek zmiany trybu Twojego życia.
 • Kondycja - Chcesz poprawić swoją kondycję lub wrócić do formy sprzed lat? Przyjedź na nasz obóz, a pomożemy Ci osiągnąć ten cel.

Treningi:

Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem, również w dni wolne i święta, w każdą pogodę i bez wymówek.

Zapewniamy dużą różnorodność, m.in:

 • Cross Fit - czyli bieganie, podciągnie się, skakanie, przysiady, pompki, etc.
 • Trening obwodowy
 • Nordic Walking
 • Tabata
 • Trening na TRX
 • Trening na Swiss Ball
 • Stretching
 • ATB
 • Body Pump
 • Gry zespołowe i wiele, wiele innych.

Zakwaterowanie

Obozy odbywają się w pięknie położonym Ośrodku Pod Kamiennikiem w dwuosobowych lub jednoosobowych pokojach lub Chatach (w Chatach obozy numer 11 i 12 lub na specjalne życzenie). W każdym pokoju jest łazienka i telewizor. W Chatach nie ma telewizorów. podkamiennikiem.pl

Treningi odbywają się na świeżym powietrzu na terenie Ośrodka lub w plenerze na terenach przyległych do Ośrodka.


Nowość - obozy weekendowe

Jeśli nie macie za dużo czasu, a chcielibyście poćwiczyć, od teraz na każdy obóz możecie przyjechać tylko na weekend. Obóz zaczynacie w piątek wieczorem powitalną kolacją z całą grupą, a kończycie w niedzielę treningiem przed kolacją. Oznacza to, że macie dwa pełne dni ćwiczeń oraz wyżywienia! W przypadku braku miejsc w budynku głównym, zakwaterowanie na obozach weekendowych będzie realizowane w Chatach. Koszt weekendowej wersji obozu to 529zł, a dla naszych stałych klientów - 489zł. Dopłata do pokoju jednosobowego to 200zł za cały weekend. Jeśli chcesz zapisać się na taki obóz - napisz przez formularz kontaktowy.

Program obozu:

Pierwszy dzień

Czekamy na Ciebie w Ośrodku od godziny 15:00. O godzinie 18:30 zapraszamy na powitalną kolację, podczas której opowiemy Ci więcej o obozie oraz poznasz innych uczestników. Następnego dnia przed śniadaniem dokonamy pomiarów Twojego ciała.

Ostani dzień

W ostatnim dniu nie odbywają się juz treningi. Rano dokonamy pomiarów Twojego ciała, a po pomiarach zapraszamy Cię na pożegnalne śniadanie. Wymeldowanie do godziny 12:00.

Pozostałe dni

Pozostałe dni będą realizowane według następującego harmonogramu:

07:00

 07:30

 Woda z cytryną

07:30

 08:30

 I blok treningowy

08:45

 09:45

 Śniadanie

09:45

 11:45

 II blok treningowy

11:45

 12:30

 Przekąska

12:30

 13:30

 III blok treningowy

13:30

 15:00

 Obiad i odpoczynek

15:00

 17:00

 IV blok treningowy

17:00

 17:30

 Przekąska

17:30

 18:30

 V blok treningowy

18:30

 19:00

 Kolacja

19:00

 22:00

 Masaże

Treningi realizowane są w większości na świeżym powietrzu, pod nadzorem naszych trenerów, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Jedynie trzęsienie ziemi lub trąba powietrzna może być wymówką:). Twoim zadaniem jest jeść, ćwiczyć i spać:). Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

Wyżywienie:

W cenie zapewnione jest całodzienne, dietetyczne i zblilansowane wyżywienie.

Pierwszego dnia zapraszmy Cię na kolację powitalną, a ostateniego dnia na pożegnalne śniadanie. W pozostałe dni masz zapewnione pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu i kolacji oraz dwóch przekąsek w ciągu dnia. Godziny posiłków możesz zobaczyć w zakładce Program obozu.

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadmy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

W cenie otrzymujesz:

 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych, wszystkie pokoje są z łazienkami i TV (Chaty są bez TV).
 • kameralne grupy - typowo 10 - 12 osób, jednak nigdy nie więcej niż 20 osób,
 • dostęp do basenu w okresie letnim,
 • pełne, dietetyczne wyżywienie
 • nielimitowaną wodę mineralną
 • codzienne i zróżnicowane treningi realizowane na świeżym powietrzu, pod nadzorem naszych trenerów - łącznie 7 godzin treningów dziennie, każdego dnia, bez względu na pogodę, święta i dni wolne. Pamiętaj, że nasze obozy są dla WSZYSTKICH! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.
 • ważenie, mierzenie, pomiar składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiar tempa przemiany materii i pomiar wieku metabolicznego na początek i na koniec obozu
 • plan żywieniowy oraz plan treningowy do stosowania po obozie,
 • i to co bezcenne - czyli przygodę, nowych znajomych, wyciśnięte poty i zrzucone kilogramy!

Usługi dodatkowe:

Masaż

Podczas obozu, na koniec każdego dnia możesz skorzystać z profesjonalnego masażu. Koszt masażu to 100 zł za 40 minut. Możesz też wykupić pakiet 5 masaży za 400zł, a jeśli potrzebujesz więcej, to każdy kolejny kosztuje Cię 70zł.

Transport

Dojazd na obóz jest we własnym zakresie. Organizujemy jednak dla chętnych transport z Krakowa w cenie 50zł od osoby. W takiej samej cenie będzie również transport powrotny - jednak z naszej praktyki wynika, że zawsze znajdzie się ktoś, kto podrzuci Cię do Krakowa.

Pokój jednoosobowy

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 500zł za cały obóz. Zachęcamy jednak do skorzystania z pokojów dwuosobowych, nawet jeśli nie masz nikogo do pary. Dobierzemy Ci odpowiednią osobę, a Ty zaoszczędzisz 500zł, które możesz przeznaczyć na pakiet masaży.

Zmiana diety

Jeśli nie lubisz pewnych produktów - poinformuj nas o tym. Postaramy się wyeliminować lub zamienić produkty, które Ci nieodpowiadają. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadmy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

Dojazd:

Na obóz BODY CAMP możesz przyjechać we własnym zakresie. Na terenie ośrodka są bezpłatne miejsca parkingowe.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Pod Kamiennikiem
32-425 Trzemeśnia

Dla pozostałych uczestników organizujemy transport z Krakowa. Szczegóły transportu zostaną przesłane po dokonaniu rezerwacji. Koszt transportu to 50zł w jedną stronę od osoby.

Pamiętaj, że wymagamy zapłaty za cały obóz z góry. Jeśli nie przyjedziesz lub wyjedziesz z obozu wcześniej, nie będziemy mogli zwrócić Ci pieniędzy. W przypadkach losowych masz natomiast możliwość zmiany terminu obozu.

Na obozy zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie. Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 500zł.

Na obozy zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie.

BodyCamp - obozy kondycyjne to wyprawa organizowana przez biuro podróży Body Camp. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Polska. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu pełne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Boot Camp, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.