Kajaki górskie w Słowenii

Kajaki górskie w Słowenii
Dostępne terminy i ceny:

Kurs kajakarstwa górskiego dla początkujących w unikalnej scenerii Triglavskiego Parku Narodowego w Słowenii. Szmaragdowa Soca i gwarantowana słoneczna pogoda to idealne warunki to rozpoczęcia przygody z tym ciekawym sportem.

Dzień 1 - NIEDZIELA

Wyjazd busa o godz. 9:00 z Dworca PKS w Katowicach. Po drodze zwiedzanie wodospadów Wasserlochklamm i nocleg w Austrii.

Dzień 2 - PONIEDZIAŁEK

Po dojechaniu do Słowenii pierwsze kroki na wodzie. Uczymy sie wsiadania i wysiadania, a także utrzymania równowagi w kajaku i płynięcia na wprost po stojacej wodzie, a takze poprawnego opuszczania kajaka po wywrotce:) Plyniemy też oczywiscie nasz pierwszy odcinek rzeki Soca. Po południu wykład

Dzień 3 - WTOREK

Górny odcinek Socy. Rzeka wąska i przybędzie w korycie wapiennych skał. Dziś koncentrujemy sie na dalszym opanowywaniu łódki i wprowadzamy podstawowe manewry: wyjście na nurt i wchodzenie do cofki. Po południu wykład nr 2

Dzień 4 - ŚRODA

Dziś odwiedzamy kolejny odcinek Socy, na którym po raz pierwszy pojawią się wyraźnie bystrzejsze odcinki.

Wieczorem wykład podsumowujący.

Dzień 5 - CZWARTEK

Nasz dzisiejszy cel oprócz pływania i doskonalenia umiejetnosci już nabytywch, to ćwiczenie technik asekuracyjnych i ratowniczych. Tym razem rozpoczniemy od wykładu a w drugiej części dnia zajmiemy się praktyką:)

Dzień 6 - PIĄTEK

Rano opuszczamy naszą kwaterę i wyruszamy w podróż do Austrii. Czy jednak odpuszczamy pływanie? Ależ skąd:) Wprost z miejsca noclegowego zejdziemy na wodę i popływamy podsumowująco, zaliczając wszystkie cofki i symulując sytuacje ratownicze. Wieczorem pożegnalne ognisko:)

Dzień 7 - SOBOTA

Wyruszamy z powrotem do Polski

W cenie :

6 dni aktywności 6 noclegów - 4 noclegi w apartamentach w Słowenii, 2 noclegi w Austriinowoczesne kajaki oraz sprzęt asekuracyjnybilety wstępu na rzekę Socaspecjalistyczna odzież i obuwie neoprenoweopieka wykwalifikowanych instruktorów: kajakarzy górskich i ratownikówubezpieczenie NW i KL (sporty wysokiego ryzyka)wieczorne ognisko i gitarowanieskładka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjnyfilm z wyjazdu dla każdego!

Cena nie obejmuje:

dojazdu (płatny dodatkowo + 350 zł)wyżywienia (restauracje codziennie w zasięgu kilkuset metrów)

Kajaki górskie w Słowenii to wyprawa organizowana przez biuro podróży M-CANOE. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Słowenia. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu we własnym zakresie. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Inne, Kajaki & Rafting, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.