Kajaki morskie w Chorwacji

Kajaki morskie w Chorwacji
Dostępne terminy i ceny:

Unikalna przygoda kajakowa na Adriatyku. Opłynięcie wyspy Rab z noclegiem codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie niedostępnych miejsc i atrakcji. Szkolenie i opieka polskich instruktorów.

Dzień 1 - NIEDZIELA

Wyjazd z Katowic o godz. 8:00. Przyjazd do miejscowośći Jablanac nad Adriatykiem w godzinach wieczornych (nocnych).

Dzień 2 - PONIEDZIAŁEK

Szkolenie z techniki wiosłowania i autoasekuracji na wodach otwartych. Przeplynięcie z kontynentu na Wyspę Rab.

Dzień 3 - WTOREK

Pierwszy odcinek wzdłuż południowo-zachodnich krańców wyspy. Zalesiony, z dużą liczbą gościnnych dla kajakarzy zatok. Zwiedzanie miasteczka Rab. Nocleg na półwyspie Kalifront.

Dzień 4 - ŚRODA

Kolejny odcinek. Przystanek na wysepce Maman, z fajnym miejscem do snorkelowania. Miasteczko Supetarska Draga, mini-cerkiew z XVII wieku. Półwysep Lopar, charakteryzujący się odmiennym od dotychczasowego krajobrazem, z piaszczystą plażą i bardziej bujną roślinnością.

Dzień 5 - CZWARTEK

Wyspa Sveti Grgur. Ruiny opuszczonego łagru, skały ułożone w wielki napis „Tito".Po zwiedzaniu opływamy wyspę dookoła i wracamy do innej zatoczki na półwyspie Lopar.

Dzień 6 - PIĄTEK

Rozpoczynamy od wizyty w sklepie, w miejscowości Lopar. Następnie trasa wzdłuż ściany klifów Kamenjak. Nocujemy w zatoczce Mag, zamykając pętlę.

Dzień 7 - SOBOTA

Wyjazd

W cenie:

  • 5 dni aktywności na wodzie
  • 6 noclegów -  noclegi na kempingach, 1-2 noclegi "na dziko"
  • nowoczesne kajaki wyprawowe oraz sprzęt asekuracyjny
  • opieka wykwalifikowanych instruktorów: kajakarzy morskich
  • ubezpieczenie NW i KL (sporty wysokiego ryzyka)
  • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • film z wyjazdu dla każdego!

 

Cena nie obejmuje:

  • dojazdu (płatny dodatkowo + 400 zł)
  • wyżywienia (codziennie dostęp do sklepy i/lub restauracji)

Kajaki morskie w Chorwacji to wyprawa organizowana przez biuro podróży M-CANOE. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Chorwacja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu we własnym zakresie. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Wyprawy, Kajaki & Rafting, Rejsy & Żagle, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.